Sert Sözler Platformu

Yalnızlık Mesajları

halil utku sarıca

658

Yok

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları


Yalnızlık Mesajları Kategorisine Hoş Geldiniz.

Bilir misin dal değil köktür yalnızlık, kırmadan, kurutmadan sevmelisin. Sulamalı yüreği ki kurumasın yalnızlık.


Eğer geceler benim seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı gerçekten, asla sabah olmazdı.


En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır, bunu böyle bil.


En sessiz gecelerde başlar sözlerim, sabaha kadar yalnızlığımın sesi beni derinden yaralar, sitemim sana değil yar sitemim hayata!


En güzel gecenin eşsiz karanlığında, ümitlerimin tükendiği o anda, bir tek kişi istiyorum yalnızlığıma, seni istiyorum güzelim ne olur artık anlasana!


Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam bir tek sen etmez, çünkü sen her şeye bedelsin sevdiğim.


Hayatta üç şeyi sevdim, seni, kalbimi, ümit etmeyi sevdim, sensin diye kalbimi sevdim, seni sevdi diye ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye ben hep seni sevdim.


Dolun aya baktığında hep beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa, gözlerine baktığımı sakın ha unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse eğer, sakın bırakma, hani akşam olup gün battığında, ışıklar yanıp ay çıktığında, o güzel gözlerine uyku dolup taştığında, benim de seni ne kadarda çok sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma.


Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık MesajlarıNeden bu aptal insanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, neden dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.


Benim kaderim sensizlikse,  yalnızlıksa, kaderim hep unutulmak’sa, kaderim sevdiklerim tarafından kalleşçe vurulmak’sa ben o kaderimin ellerinden öperim.

Benim korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak, korkum kurşun yemek değil; kalleşçe sevdiklerim tarafından arkadan vurulmak, korkum ölüm değil, benim korkum bir gün unutulmak!


Ne insanlar gördük kalpleri bom boş ama mutlu, ne insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu, ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz olan!


Oyuncak gibi oynattın beni, deli divaneye çevirip erittin bitirdin ulan hevesimi, ayrılıklar senin eserin olmuş buda bana ders olsun, ihanetinin ve ayrılığının ödülü benim için yalnızlık oldu, senin içinse ölüm olsun.


Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin hala da öylesin sevdiğim.


Hep sen gidince anlıyorum yalnızlığı, yetermiş senin o huzur veren sesin içimi doldurmaya.


Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık MesajlarıBak sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın, ben seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!


Seni seviyorum deyip de ayrı kalmak bile beni o kadar çok üzüyor ki, yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret ne de özlem, bu ayrılıklara gölge düşürecek aşkım, bekle senin için, ikimiz için, geliyorum yarınlarımız için.


Yağmur altı gecelerim, sabah uyanırım bir derin sancı. Ruhum kimi yendi, ya da kime yenik, tek başıma kaldığımda başım hep  öne eğik.


Yalnız kalan aşıklar geceleri ağlar, her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır, baş rolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!


Yalnızlık Mesajları kategorimizin sonuna geldiniz.
Buraya Tıklayarak Diğer kategorilere de göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz Yalnızlık Mesajları’nı yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Kategori : Tavsiye Veren Sözler


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Günaydın Mesajları – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler – Şiirler – Şiir – Ayrılık Şiirleri – Laf Sokan Cümleler – Laf Sokan Sözler – Whatsapp Sözleri – Whatsapp Cümleleri – Tavsiye Veren Sözler – Yalnızlık Mesajları