Sert Sözler Platformu

Tatlı Uyu

halil utku sarıca

438

Yok

Tatlı Uyu

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi, Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve Tatlı Uyu hayal gözlüm.


 

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların, mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

 

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

 

Müjde.. Bu gece günahlarda 100’e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor.. Not: Kul hakkı kampanya dışıdır.. İyi geceler.

 

Rabbim (c.c.) selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler bizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

 

Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem, iyi geceler.

 

Tatlı Uyu

Tatlı Uyu


İyi Geceler Mesajları
Buraya Tıklayarak Diğer Mesajlara da göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz İyi Geceler Mesajları’nı yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Sayfa : Huzurla Uyu


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler