Sert Sözler Platformu

İyi Geceler Meleğim

halil utku sarıca

485

Yok

İyi Geceler Meleğim

İyi Geceler Meleğim


Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebim’sin, iyi geceler meleğim.


Sayın rüya tur yolcuları, rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

 


Sen derin uykularda, bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül, biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

 


Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar. Evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım, senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum.

 


Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma. Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki, hadi yat artık.

 


Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır, yarın ki güneş senin için bir tanem, iyi geceler.

 

İyi Geceler Meleğim

İyi Geceler Meleğim


İyi Geceler Mesajları
Buraya Tıklayarak Diğer Mesajlara da göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz İyi Geceler Mesajları’nı yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Sayfa : Tatlı Uyu


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler