Sert Sözler Platformu

Huzurla Uyu

halil utku sarıca

428

Yok

Huzurla Uyu

Huzurla Uyu

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla Uyu bir tanem. İyi geceler. Seni seviyorum.


 

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu. Bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin, tatlı rüyalar meleğim.

 

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum, Allah rahatlık versin.

 

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa, donsam da senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

 

İyi geceler aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerim de, yüzümde hissedemesem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın, yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuş’sun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni.


Meyaba ben deldim. Hemen tizma bişiy diyip, daten moyalim boduk, Timse bana mesaj atmıo. Hey nese ben vayya ben tana iyi cecele dicektim. Takın uyuyken üttünü atma, ataysan atta oluysun tamam mı?

 

Huzurla Uyu

Huzurla Uyu


İyi Geceler Mesajları
Buraya Tıklayarak Diğer Mesajlara da göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz İyi Geceler Mesajları’nı yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Sayfa : İyi Uykular


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler