Yalnızlık Sözleri

Pınar koroglu

385

Yok

Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri Kategorisine Hoş Geldiniz.

Yalnızlık diş ağrısına benzer sancısı hep gece başlar.

 

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unutmuş mudur diye hep hatırlamaktır.

 

Yalnızlık benim ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, ama onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz.

 

Yaşamak buysa bir şekilde nasıl olsa yaşıyoruz hepimiz, bir gün yalnız kalacağız ve bu yüzden yalnız kalana kadar seninle yaşamak istiyorum ben aşkım!

 

Ne kadar denediysem alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye, özür dilerim hayat yine yalnızım, yine üzgün!

 

Ben seni asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi ki, hep yalnız kalsam da, o güzel hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!

 

Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; sakın açma, bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da, sen hayatı öyle mutlu yaşa ki, kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.

 

Ne güzel de bir gülüşün vardı beni hayata bağlayan, Ah ulan giderken en çok sözlerin oldu beni bu hayattan koparan.

 

Bir tek yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma. Çünkü yalnızlık beni senin gibi asla bırakmaz ve aldatmaz.

 

Boş bir oda da yine hüzün dolu ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım, ben yine sensiz yine yalnızım sevgilim.

 


Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık SözleriÇok vagonlu bir trende her istasyonda yeniden başlayan, çok seferli bir yolculuktur yalnızlık!

 

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin yoktur.

 

Ben hep kışları yaşarım. Hep bir adım geride kalırım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izlerim. Olsun ben böyle mutlu olmasını da bilirim.

 

Ben İnsanlarla uzun süre yaşayamıyorum. Çünkü sonsuzluğun payından bana biraz yalnızlık gerek.

 

Kadınlar duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir özelliğe de sahiptirler. Bu yüzden çok kolay bir şekilde bir erkeğin hayatını alt üst edebilirler.

 

Kalbim ağrıyor seni andıkça, kalbimin acısı gözlerime vuruyor ağlıyorum ve ağladıkça sana hep lanet ediyorum.

 

Ne yıldızları istiyorum, gece yarılarına, ne doğan güneşi istiyorum karanlığıma. Çok değil ki bir tanem, ben sadece seni istiyorum, yalnızlığıma.

 

Ortalık seni seviyorum diye yarışan aşık kaynıyor, yalanın vergisi yok çünkü herkes çok seviyor!

 

Sen yalnızlık nedir bilir misin?
Bilmezsin!
Bilseydin beni terk etmezdin!
Sen ölüm nedir bilir misin?
Bilemezsin!
Ama Ben şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

 

Seninle çekirdek bir ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen orta da ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın, ne de aşk bıraktın, deprem gibi geldin ve yerle bir edip gittin.

 


Son kez duyduğum o ses titrek ve ürkekti, biliyorum sakladığın bir şey vardı belliydi, adı yalnızlıktı cümlelerde gizliydi.

 

Ben onca emeğin sonunda yalnız kalacağımı bilseydim, İlk baştan seni değil, hayallerle yaşamayı tercih ederdim.

 

Yalnız kaldıysam sebebi ben değil, dünyadaki sahte dostlar seni seviyorum ayağı yapan oyunculardır!

 

Yalnız, biri olsun isterken. Yalnız biri oldum istemeden.

 

Yalnızlığım seni unutmayla bitecek olsaydı eğer, seni unutmak için kalbimi sökerdim, ama benim kaderimde yazılıymış yalnızlık. Kaderime etmem saygısızlık.


Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri


 

Unutma ; Yalnızlığın başladığı yerde, korkuların bitmiş demektir.


 

Yalnızlık sana koşarken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

 

Yorma kendini; Müsade et Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin.Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi. Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi, Lütfen bana geri ver tükenmemiş büyük sevgileri, Lütfen artık bana geri ver bunların hepsini geri ver!

 

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

 

Benim yalnızlığım seni getirmeli, gecelerde ılık bir yaz gecesi, katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı, kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekleri yüzüne, dönüp de ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.

 

Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?

 

Ben şimdi nasıl anlatayım sana sen yokken geçen saatleri, nasıl söylerim sana yalnızlık koymuş senin adını artık ayrılık.

 

Bir seni sevdim ben bir de baharları sevdim seninleyken. Sonbahar ayrılığını yaşamak kader mi gülüm?

 

Bir gün bu mesajımı okurken ayrılığın ne kadar acı olduğunu göreceksin, sende benim gibi yalnızlığı hissedip hasretin tadını alacaksın!


Yalnızlığım kendime güzelim, senin aşkınla hitap düşmüş benim bedenim, senin yüzünden geleceğe umutsuz bakıyor yüreğim.

 

Yalnızlığımla savaşırken kendi dünyamdan beni bırakıp gittin umarsızca! Son sözlerim bunlar sana lanet olsun bu sevdaya!


Yalnızlık Sözleri kategorimizin sonuna geldiniz.
Buraya Tıklayarak Diğer kategorilere de göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz Yalnızlık Sözleri’ni yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Kategori : Yalnızlık Mesajları


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Günaydın Mesajları – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler – Şiirler – Şiir – Ayrılık Şiirleri – Laf Sokan Cümleler – Laf Sokan Sözler – Whatsapp Sözleri – Whatsapp Cümleleri – Tavsiye Veren Sözler – Yalnızlık Mesajları – Yalnızlık Sözleri

Bu Sözlerde İlginizi Çekebilir  Nereye kaçacağımı bilmiyorum
Sayfamızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]