Tebrik Mesajları

Pınar koroglu

303

Yok

Tebrik Mesajları

Tebrik Mesajları


Tebrik Mesajları Kategorisine Hoş Geldiniz.

Allah analı babalı büyütsün inşallah.
Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.


Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affettireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler..


Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.


Hedefi ön ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekliyorum. mutluluklar.


Her günümü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum, ömür boyu mutluluklar.


Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.


Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar.


Yasam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep nece içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve Kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.


Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.


Bu Sözlerde İlginizi Çekebilir  Cuma Mesajları

Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz..Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık ve mutluluk dilerim.


Yeni dünyalıya merhaba.


Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.


Yeni işinde başarılı, huzur ve mutlu olmanı dilerim. Tebrikler.Seni ne zamandır bekliyorduk, aramıza hoş geldin bebek.

Tebrik Mesajları

Tebrik Mesajları


Tebrik Mesajları kategorimizin sonuna geldiniz.
Buraya Tıklayarak Diğer kategorilere göz atabilir, bu kategori için eklemek istediğiniz Tebrik Mesajları‘nızı yorum alanına bırakabilirsiniz.
Önerilen Sayfa : Günaydın Mesajları


Sert Sözler – Atarlı Sözler – Giderli Sözler – Kaliteli Sözler – Kapak Sözler – Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Günaydın Mesajları – Asker Sözleri – Mantıklı Sözler – Duygusal Sözler – Kısa Sözler – Etkileyici Sözler – Acı Sözler – İsyankar Sözler – Aşk Sözleri – Hüzünlü Sözler – Ayrılık Sözleri – Ağır Sözler – Sitemli Sözler – Damar Sözler – Harika Sözler – Motive Eden Sözler – Efkarlı Sözler – Dostluk Sözleri – Özlü Sözler – Whatsapp Durumları – Duvar Yazıları – İyi Geceler Mesajları – Günaydın Mesajları – Cuma Mesajları – Dini Sözler – Şiirler – Şiir – Ayrılık Şiirleri – Laf Sokan Cümleler – Laf Sokan Sözler – Whatsapp Sözleri – Tebrik Mesajları

Bu Sözlerde İlginizi Çekebilir  Günaydın Mesajları
Sayfamızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]